ZESPOŁY MUZYCZNE I DJ

 

Wieloletnia współpraca z różnymi zespołami i dj, zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala nam dobrać najlepsze rozwiązanie na każdy event, niezależnie od lokalizacji, od tego czy będzie to mały festyn, impreza firmowa lub może wyniosła gala. Dodatkowo, zapewniamy kompleksową obsługę techniczna naszych artystów i dj, gwarantujemy idealnie dobrany sprzęt do planowanego wydarzenia, adekwatny do warunków i miejsca.

 

Poniżej przedstawiamy polecanych przez nas wykonawców.

Girls on Fire (G.o.F):

 

Girls on Fire (G.o.F)...czyli wokalistki, kobiety z pasją, przyjaciółki. Finalistki III edycji programu X Factor związane ze środowiskiem teatralno-muzycznym Wrocławia. Piszą, komponują, koncertują po całej Polsce. Wyróżnia je magnetyzm, niepowtarzalne brzmienie i charyzma sceniczna. Łączą w sobie dynamikę, temperament, energię, liryczność i wrażliwość.

Wspólna przygoda z muzyką zaowocowała pracą nad debiutanckim albumem "Siła kobiet", którego premiera odbyła się 8 marca 2017". Jest to projekt nie tylko o muzyce, ale także o sile przyjaźni, determinacji, spełnianiu marzeń.

 

Trio Girls on Fire: Joanna Cholewa, Marta Dzwonkowska, Monika Wiśniowska-Basel

Łukasz Krzaczkowski - muzyk, wokalista, dj :

 

Oprawa muzyczna imprez, dj - muzyka mechaniczna plus kilka utworów śpiewanych na żywo, może również wystąpić z wokalistką - jedną z dziewczyn z zespołu Girls on Fire. Dodatkowo istnieje możliwość dobrania instrumentu na żywo - np. saxofon,

 

 

Profesjonalne Imprezy

Copyright © 2018 — 2022 Pro Events